El proppassat 19 de novembre es va celebrar el Festival de cors benèfic organitzat per la nostra Associació Cultural Gitana de Cambrils. Més de 300 persones van omplir el Pavelló Municipal d’esports de Cambrils per gaudir d’actuacions i espectacles, a més a més de la participació com a salmistes de H. Pepe Ons, com a administrador de paraula, i H. Falanga, H. Miguelín i Encarni.

Gràcies a l’assistència del públic es van recaptar 520 € que es van destinar íntegrament a la Fundació Pasqual Maragall, que treballa “Per a un futur sense Alzheimer”.

Al Festival també van assistir personalitats i representants de l’Ajuntament de la ciutat, com l’Alcaldessa Camí Mendoza, a la qual volem agrair que ens fes costat en un moment tan important per a la nostra Associació.

Des de l’Associació Cultural Gitana de Cambrils volem agrair i donar les gràcies a totes les persones que hi han col•laborat, participat, actuat i gaudit del Festival.
Fins a la següent!!
Associació Cultural Gitana de Cambrils
Festival de cors benèfic de Cambrils
Gitanos a Cambrils
Festival de cors solidaris de Cambrils